طراحی دستگاه صنعتی / طراحی ماشین آلات صنعتی
طراحی و مهندسی معکوس دستگاه، تجهیز یا طراحی ماشین آلات صنعتی (Machine Design) در واقع از زیرمجموعه های علم طراحی مهندسی (Engineering Design) است که منجر به تولید یک دستگاه صنعتی کاملا جدید و یا بهینه سازی دستگاه موجود می گردد. همانگونه که می دانید یک دستگاه وسیله ای است که با استفاده از نیرو، حرکت و فرآیند مورد نظری را ایجاد می کند. هرچه تکنولوژی بیشتر رو به جلو حرکت می کند، علوم بیشتری در طراحی دستگاه دخیل می شوند. در دنیای مدرن اکثر ماشین آلات صنعتی تنها شامل یک مکانیزم مکانیکی ساده نیستند. بلکه سیستم برق و الکترونیک، کنترل و مانیتورینگ، شبکه و مخابرات و بسیاری از تخصص های مختلف باید گرد هم آیند تا ماشین آلات پیچیده امروزی طراحی، تولید و در اختیار سایر صنایع و مشتریان قرار گیرند.

شرکت آراکو با تجربه چند ساله در زمینه مهندسی معکوس و طراحی ماشین آلات صنعتی توسط  افزارهای مدلسازی سه بعدی مانند سالیدورک و با در اختیار داشتن بهترین و خلاق ترین مهندسین و طراحان ، آماده ارائه خدمات در حوزه مهندسی معکوس طراحی و بهینه سازی تجهیزات، ماشین آلات و دستگاه های صنعتی می باشد.

جهت مشاهده توضیحات کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

شرکت آراکو - محمد قربانعلی بیک

شماره تماس مستقیم : 09124780268

شماره تماس شرکت : 02166561974-02166595231

وبسایت : www.araco.ir


بطور کلی پروسه طراحی دستگاه صنعتی ماشین آلات و دستگاهها بصورت ذیل طی می شود.
 

 
شرکت آراکو با تجربه چند ساله در زمینه طراحی ماشین آلات صنعتی توسط نسل پنجم نرم افزارهای مدلسازی سه بعدی مانند سالید ورک و با در اختیار داشتن بهترین و خلاق ترین مهندسین و طراحان مجرب کشور، آماده ارائه راهکارهای نوین در پروسه طراحی و بهینه سازی دستگاه های صنعتی می باشد. امروزه رقابت شرکت های طراز اول دنیا بگونه ای است که برای ربودن گوی سبقت از دیگران، تنها قیمت یا عملکرد یک دستگاه مد نظر نخواهد بود. بلکه میزان مصرف انرژی، وزن دستگاه، قابلیت انطباق با شرایط مختلف و تعداد عملیات قابل اجرا در واحد زمان، از فاکتورهای موثر در فرآیند خرید مشتریان است. در این بازار رقابتی، خلاقیت همراه با تجربه می تواند وجه تمایز شرکت های تولید کننده باشد. متخصصان شرکت آراکو که همگی جزء فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور هستند، با تجربه حضور در صنایع مختلف و با رویکردی متمایز به دنبال نوآوری در طراحی هستند به گونه ای که نه تنها موجب افزایش بهره وری گردد، بلکه هزینه های تحقیق، توسعه و تولید را کاهش داده و منجر به سود آوری بیشتر گردد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت آراکو (02166561974-02166595231) و یا شماره مستقیم 09124780268 (محمد قربانعلی بیک) تماس حاصل فرمائید.