شبیه سازی FEM - CFD

 
تولید بردها و مدارات الکتریکی (مدار ها و تجهیزات کنترلی، مخابراتی،موتورها، تجهیزات ذخیره سازی و ...) یکی از بخش های مهم صنایع امروزی است. این تولیدات که با پیشرفت های حوزه IT روز به روز گسترده تر می شوند در حوزه طراحی الزامات خاصی دارند.
 

 

 

پس از طراحی مدار و اجزا الکتریکی، یکی از موارد مهم در این حوزه، طراحی و شبیه سازی انتقال حرارت خواهد بود. این نوع شبیه سازی ها به شما کمک خواهد نمود تا با توجه به مشخصات قطعات و المانهای الکتریکی موجود(پردازنده، مقاومت، حافظه، خازن و ...) و با در نظر گرفتن دمای مطلوب کارکرد قطعات و مدار، میزان انتقال حرارت و وضعیت جریان هوا در داخل برد یا تجهیز الکتریکی را رصد نمایید. به این ترتیب می توان پیش بینی های لازم برای جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دمای تجهیز را در هنگام استفاده، لحاظ نمود و روش مناسبی برای خنک کردن المان ها در نظر گرفت.

  بخش دانلود آموزش سیمولیشن و شبیه سازی (تحلیل) در سالید ورک دانلود آموزش تحلیل در سالید ورک موشن - Solidworks Motion analysis PDF کتاب جامع آموزش  سیمولیشن سالیدورک - Solidworks black book 2015 PDF دانلود کتاب سیمولیشن (تحلیل) حرارت در سالیدورک - Solidworks Heat transfer simulation PDF دانلود آشنایی با سیمولیشن ترمودینامیک در سالید ورکز - Solidworks Thermal analysis PDF آشنایی با سیمولیشن حرکتی در سالیدورک- Solidworks Motion study PDF آشنایی با شبیه سازی و سیمولیشن استاتیک و تحلیل تنش در سالیدورک - Solidworks Static analysis PDF آموزش آشنایی با اتصالات(پیچ و جوش و ...) درتحلیل تنش سالیدوکز - Solidworks Connection introduction PDF آموزش شبیه سازی ارتعاشات در سالیدورکز(آنالیز مودال)

/ 1 نظر / 216 بازدید
رز

سلام خوبي؟ وب باحالي .خواستم بگم اگه دوست داري بازديدت بره بالا برو تو اين سايت وب لاگتو ثبت کن.چون خيلي تاثير داره. من و افراد زيادي هم وبلاگشون رو ثبت کردن و هر روز بهت سر ميزنن